sport- en inrichtingsmaterialen

Contact

W&H Sports B.V.
Haverstraat 71
2153 GD Nieuw Vennep

T +31(0)252 683 300
E info@whsports.nl

Grote bestanden kunnen worden gestuurd naar: wetransfer@whsports.nl

Bankrekening NL32 RABO 0146 4997 43
Kamer van Koophandel 34181096

U kunt ook contact met ons opnemen via Facebook:

Contactpersonen

thumb

William van Diemen

Directeur
Fietsen, hardlopen, voetbal, fitness en skiën
william@whsports.nl
thumb

Rogier Vink

Directeur
Voetbal, tennis en fitness
rogier@whsports.nl
thumb

Seger Wagenaar

Accountmanager
Hardlopen en skiën
seger@whsports.nl
thumb

Melvin de Vette

Commercieel medewerker
Handbal, atletiek en snowboarden
melvin@whsports.nl
thumb

Cecile Koestering

Marketing
Fitness en bootcamp
cecile@whsports.nl
thumb

Claudia van Schravendijk-Bijlsma

Financiën / office manager
Harlopen
claudia@whsports.nl